Václav Brožík
U skleničky
Id: 354901
olej/plátno, rozměr 41 x 38 cm, značeno vpravo dole, rentoilováno, lokální oděrky v malbě, značně poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 4844x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
77 000 Kč
Příhozy: 62