Václav Brožík
V zahradě
Id: 453305
olej/plátno podložené kartonem, rozměr 60 x 38 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 4000x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
265 000 Kč
Příhozy: 58