Václav Dobrý
Květinové zátiší
Id: 74206
kombinovaná technika/pastel/tempera/karton, rozměr 59 x 49 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2204x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč