Václav F. Ulšmíd
Jarní tání
Id: 44402
tempera/papír, rozměr ve výřezu 34 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2086x
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 300 Kč