Václav F. Ulšmíd
Konec léta
Id: 476208
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 578x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč