Václav F. Ulšmíd
Kytice ve váze
Id: 203
olej/plátno, rozměr plátna 65 x50 cm, signováno PD, datováno 1959, původní stav, na rámu drobné oděrky
zobrazeno: 3846x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
23.1.2013, 21:05:00
4.1.2013 | 19:47 | 5 000 Kč |