Václav Haise
Harlekýn
Id: 302005
olej/plátno, rozměr 85 x 65 cm, značeno vpravo nahoře, na několika místech lokálně poškozená malba, novodobě rámováno
zobrazeno: 1644x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč