Václav Haise
Kytice
Id: 51612
olej/plátno, rozměr 47 x 32 cm, signováno vlevo dole, otluky na autorském rámu, původní stav
zobrazeno: 2291x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 905 Kč