Václav Haise
Předjaří
Id: 113208
olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu
zobrazeno: 3118x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 550 Kč