Václav Haise
Šumavské Bošice
Id: 75501
olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno a popsáno vpravo dole, datováno 41, lokálně poškozená malba, poškozený rám
zobrazeno: 2970x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč