Václav Hejna
3 x 3
Id: 29301
olej/plátno, rozměr 117 x 71 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 64, autorsky rámováno, zcela původní stav, obraz byl vystaven ve Francii v roce 1969 a v roce 1970 v Klubu umělců
zobrazeno: 4084x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
90 000 Kč
Příhozy: 75