Václav Hejna
Dívčí hrady
Id: 34112
olej/plátno, rozměr 71 x 120 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 71-2, malba lokálně poškozena, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1968x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 000 Kč