Václav Hejna
Hlídač pokladu
Id: 34110
kombinovaná technika/strukturální malba/překližka, rozměr 28,5 x 89 cm, signováno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2168x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč