Václav Hejna
Klášterní partita III.
Id: 39801
tempera/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 66 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, datováno 1968 včetně popisu obrazu, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 1788x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč
5.9.2016, 20:24:00
5.9.2016 | 18:33 | 3 800 Kč |