Václav Hejna
Kytice
Id: 455504
olej/plátno fixované na lepence, rozměr 82 x 41,5 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 308x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
16.10.2023, 20:56:00
16.10.2023 | 20:52 | 5 500 Kč |