Václav Hejna
Melancholie
Id: 372903
olej/plátno, rozměr 110 x 88 cm, značeno a popsáno včetně datace vlevo dole, značeno též na zadní straně, v minulosti restaurováno, poškozený rám
zobrazeno: 3140x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 500 Kč