Václav Hejna
Město
Id: 34115
oboustranný obraz, olej/překližka, rozměr 25,5 x 71 cm, signováno na zadní straně uprostřed dole, nerámováno, volně loženo, původní stav
zobrazeno: 2149x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 000 Kč