Václav Hollar
Dívka
Id: 1505
mědirytina/papír, rozměr ve výřezu 13 x 7 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, původní stav, získáno z pozůstalosti Josefa Kemra
zobrazeno: 2682x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 000 Kč