Václav Hollar
Portrét muže
Id: 238207
rytina/papír, rozměr ve výřezu 12 x 9,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4003x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 700 Kč