Václav Jansa
Konvolut dvou kusů
Id: 436112
ilustrace k básním, Břízka: kombinovaná technika, tužka/tuš/papír, rozměr 47 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, Dub: kombinovaná technika, tužka/tuš/papír, rozměr 47 x 32 cm, značeno v kresbě, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 832x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
19.6.2023, 20:36:00
19.6.2023 | 14:12 | 3 000 Kč |