Václav Jansa
Lekníny
Id: 497201
olej/dřevěná deska, rozměr 38,5 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3877x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 52