Čas na serveru 12:07:26

Václav Jansa
Lesní zákoutí

Id: 516606

Lesní zákoutí

  •  / Lesní zákoutí / Václav Jansa

olej/plátno, rozměr 43 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, přiloženo album fotografií z roku 1957, kde je dílo zaznamenáno jako součást interiéru, po

zobrazeno: 721x

Vyvolávací cena:

12 000

2024,09-1,09,21,04,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu