Václav Jansa
Lesní zákoutí
Id: 516606
olej/plátno, rozměr 43 x 64 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen odborný posudek vypracovaný PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, přiloženo album fotografií z roku 1957, kde je dílo zaznamenáno jako součást interiéru, po
zobrazeno: 1335x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 000 Kč