Václav Jansa
Pohled do údolí
Id: 356603
akarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 36 cm, značeno a datováno 1896 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1689x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč