Václav Jansa
Pohled na Pražský hrad
Id: 74405
akvarel/papír, rozměr 30,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2614x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 500 Kč