Václav Jansa
Potůček v údolí
Id: 325506
olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, značeno vpravo dole, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 7706x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 53