Václav Jansa
U napajedla
Id: 523301
olej/dřevo, rozměr 25 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 785x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 600 Kč