Václav Jansa
U starého kostela
Id: 156701
kombinovaná technika/papír, rozměr 53 x 64 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 8796x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
60 000 Kč