Václav Karel
Noční únos
Id: 972
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15 cm, signováno vpravo dole Václav Karel, datováno 1940, paspartováno, nerámováno, původní stav, z pozůstalosti Prof. PhDr. Františka Kovárny, teoretika umění
zobrazeno: 2609x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
2.6.2014, 21:47:00
2.6.2014 | 21:44 | 1 000 Kč |