Václav Kiml
Stoh
Id: 439105
enkaustika/plátno fixované na překližce, rozměr 60 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, autorský rám
zobrazeno: 12638x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 65