Václav Kiml
Stromořadí
Id: 289302
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 16,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4329x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
41 234 Kč
Příhozy: 68