Václav Knotek - Juhas
Stromovka
Id: 95107
olej/plátno/karton, rozměr 30 x 40 cm, signováno monogramem vpravo dole s datací, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2043x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč