Václav Knotek - Juhas
Vesnička
Id: 1278
olej/plátno/karton, rozměr plátna 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, zaskleno, rámováno, přetřený rám, původní stav
zobrazeno: 2917x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 300 Kč