Václav Koukolíček
Dívčí busta
Id: 211529
marmorová plastika na žulovém podstavci, celková výška cca 23 cm, značeno a datováno na podstavci, po
zobrazeno: 2642x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
20 160 Kč