Václav Koutský
Hradčany
Id: 97008
olej/plátno, rozměr 55,5 x 116 cm, signováno vlevo dole, datováno 69, autorsky olištováno, původní stav
zobrazeno: 3009x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč