Václav Koutský
Koně v manéži
Id: 65121
olej/plátno, rozměr 45 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 62, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1930x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč