Václav Koutský
Portrét dívky
Id: 172510
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 38,5 x 38,5 cm, signováno vpravo nahoře s datací, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1591x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
5 011 Kč