Václav Koutský
Portrét ženy
Id: 132115
olej/dřevo, rozměr 20 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno, na zadní straně výstavní razítko z Mánesu, oděrky na rámu
zobrazeno: 1939x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 500 Kč