Václav Koutský
V bufetu
Id: 14504
olej/plátno, rozměr plátna 33 x 38 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, rámováno, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 7486x
Vyvolávací cena:
4 200 Kč
20 000 Kč