Václav Koutský
V kavárně
Id: 257101
olej/plátno, rozměr 26,5 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, celkový rozměr 50 x 72 cm, drobné nedostatečnosti v malbě, autorsky rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 7578x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč