Václav Koutský
Vesnické zákoutí
Id: 960
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 66 cm, signováno vlevo dole VKoutský, datováno 49, na zadní straně nálepka autora, vše ve velmi dobrém původním stavu
zobrazeno: 3151x
Vyvolávací cena:
3 700 Kč
4 000 Kč