Václav Kroupa
Na cestě
Id: 190201
olej/lepenka, rozměr 17 x 32,5 cm, nesignováno, rámováno, Haushoferova škola, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2374x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
34 051 Kč