Václav Kroupa
Návrat z oslav
Id: 509108
olej/plátno, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno, na několika místech oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 530x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
14 500 Kč