Čas na serveru 02:42:04

Václav Kroupa
Návrat z oslav

Id: 509108

Návrat z oslav

  •  / Návrat z oslav / Václav Kroupa

olej/plátno, rozměr 35,5 x 50 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno, na několika místech oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 486x

Vyvolávací cena:

14 500