Václav Malý
Krojované sousedky
Id: 1184
olej/karton, rozměr 56,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2809x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 400 Kč