Václav Malý
Odpočinek
Id: 485401
olej/plátno, rozměr 73 x 102 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 1618x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
80 000 Kč
Příhozy: 81