Václav Malý
Pohled z podloubí
Id: 262315
olej/lepenka, rozměr ve výřezu 49 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 5259x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 200 Kč