Václav Malý
U studny
Id: 436104
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1123x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč