Václav Malý
Za chalupou
Id: 472503
olej/karton, rozměr 25 x 33 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 803x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 044 Kč