Václav Matějíček
Stromy
Id: 200011
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 36 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 1644x
Vyvolávací cena:
600 Kč
1 100 Kč