Václav Menčík
Strom času
Id: 374902
tempera/sololit, rozměr 43 x 59 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní rámování, na zadní straně původní štítek
zobrazeno: 1192x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
59 000 Kč
Příhozy: 55