Václav Menčík
Tři ženy na pavlači
Id: 1114
olej/sololit, rozměr 27 x 44 cm, signováno uprostřed dole VaMen, datováno 99, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 3752x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 57